Vse novice

Miha

Ekipno SP bo aprila v Chengduju

Vodstvo Mednarodne namiznoteniške zveze (ITTF), Kitajska namiznoteniška zveza in mesto Chengdu so danes končno razkrili datum letošnjega ekipnega svetovnega prvenstva, ki bo med 17. in 26. aprilom v glavnem mestu

Miha

Darko Jorgić s Saarbrücknom do pokalne lovorike

Najboljši slovenski namiznoteniški igralec, Darko Jorgić, je uspešno začel leto 2022. Tudi po njegovi zaslugi je Saarbrücken v finalu zaključnega turnirja nemškega pokala s 3:1 premagal Borussio iz Düsseldorfa. V

Miha

Zahvala iz Kitajske: Kot da bi igrali doma

V NTK Krka Novo mesto so se razveselili nedavne pisemske pošiljke, ki jo je v imenu kitajske namiznoteniške zveze podpisal gospod He Xiao, namestnik generalnega sekretarja kitajske namiznoteniške zveze.

Miha

3. MRNTZ turnir v Novem mestu

Na Odprtem prvenstvu Novega mesta, tretjem tekmovanju MRNTZ (Medregijska namiznoteniška zveza), ki ga je v soboto v Športnem centru Livada pripravilo Športno društvo ŠU, je nastopilo več kot 110 otrok.

Miha

ŠD SU v derbiju boljši od državnih prvakov

V prvem letošnjem dvoboju lanskoletnih finalistov 1. SNTL za moške je novomeški ŠD SU I in devetem krogu doma premagal aktualnega državnega prvaka, Fužinar Inter Diskont s 5:3. Edina ekipa

Miha

Sara Tokić na pragu kolajne na kadetskem SP

Na svetovnem kadetskem prvenstvu v Vila Nova de Gaia na Portugalskem je kot edina slovenska predstavnica nastopila tudi Sara Tokić, ki je bila z Romunko Bianco Mei Rosu na pragu

Miha

Krka do prve zmage tudi pri moških

V nepopolnem osmem krogu 1. SNTL za moške je Krka v Zalogu prišla do prve letošnje zmage, saj je s 5:0 premagala Vesno. Savinja I je doma bila s 5:1

Miha

Jorgić napredoval še za eno mesto

Najboljši slovenski namiznoteniški igralec, Darko Jorgić, ki je nedavno svetovno prvenstvo v Houstonu končal v osmini finala, je na svetovni lestvic ITTF pridobil še eno mesto in je zdaj na

Miha

Ravenčani uspešni tudi v Mariboru

V derbiju nepopolnega sedmega kroga v 1. SNTL za moške, tekma med Kemo Puconci in ŠD SU I je bila zaradi karantene domače ekipe preložena, je aktualni državni prvak Fužinar

Miha

Calderano še enkrat boljši od Jorgića

Brazilec Hugo Calderano je v osmini finala svetovnega prvenstva v Houstonu, s 4:1 (8, -6, -3, -11, -2) premagal najboljšega slovenskega igralca, Darka Jorgića. Tretje postavljeni nosilec svetovnega prvenstva, sicer