Vse novice

Miha

Prvi nosilec premočan za Jorgića

Četrtfinalist olimpijskega turnirja v Tokiu, Darko Jorgić, je na evropskem TOP 16 v Solunu v četrtfinalu izgubil proti prvemu nosilcu, Švedu Mattiasu Falcku z 1:4 (-8, -5, 5, -10, -5).

Miha

V Solunu bo branil drugo mesto iz Montreauxa

Pred najboljšim slovenskim namiznoteniškim igralcem na svetovni lestvici, Darkom Jorgićem, je nov velik izziv. V soboto in nedeljo bo v Iraklisu potekal letošnji TOP 16, na katerem bo branil lanskoletno

Miha

V Murski Soboti v spomin na Mirka Ungerja st.

Namiznoteniški klub Sobota je v soboto in nedeljo v telovadnici osnovne šole III pripravil že šesti memorialni turnir Mirka Ungerja starejšega, ki je hkrati tudi 51. odprto prvenstvo Murske Sobote

Miha

Drugi krog usoden za slovenski dvojec

Na WTT Youth Contender v Varaždinu sta se edina slovenska predstavnika, ki sta se uvrstila v glavni žreb, Miha Podobnik in Brin Vovk Petrovski, od nadaljnjega tekmovanja v kategoriji U-15

Miha

Dekleta bodo Varaždin zamenjala za Otočec

Zadnji dan turnirja WTT Youth Contender v Varaždinu za dekleta za slovenski tabor ni bil pretirano uspešen. Od treh igralk, ki so se uvrstile na glavni turnir v kategoriji kadetinj

Miha

Na Otočcu prevladovali Romuni

Prvi del mednarodnega turnirja WTT Youth Contender I Feel Otočec se je končal s prevlado romunskih igralcev, ki so slavili tako v kategoriji kadetov U-15 kot v kategoriji mladincev U-19.

Miha

Na Otočcu bodo začeli kadeti in mladinci

Že sredi junija je na Otočcu v organizaciji NTK Krka potekal izredno močan WTT Youth Star Contender, ki sodi v najvišji razred turnirjev za mlajše kategorije, od 4. do 10.

Miha

Jahklov memorial spet navdušil

Namiznoteniški klub Vesna je v soboto priredil že 42. Jahklov memorial, ki je potekal na OŠ Kašelj. V osmih kategorijah je nastopilo 150 tekmovalk in tekmovalcev, turnir pa je popestrila

Miha

Bojan Maselj najboljši v Kompolah

Turnirja v Kompolah pri Štorah, ki se je prejšnjo soboto odvijal na prostem, na malonogometnem igrišču, se je udeležilo 37 tekmovalcev in tekmovalk, med njimi tudi nekaj igralcev iz Srbije, Italije

Miha

Slovenke uvrščene na ekipno EP!

Slovenska ženska namiznoteniška reprezentanca je v kvalifikacijah za uvrstitev na ekipno evropsko prvenstvo, v skupini B, osvojila prvo mesto in bo od 28. septembra do 3. oktobra igrala v romunskem

Miha

Wales bo največja ovira

Ali se bodo slovenski moški namiznoteniški reprezentanci na ekipnem evropskem prvenstvu v romunskem Cluju, ki bo od 28. septembra do 3. oktobra, pridružile tudi izbranke Vesne Ojsteršek, bo znano v

Miha

Tudi Vizjakovi izbranci na pripravah na Otočcu

Slovenska ženska reprezentanca v dvorani Namiznoteniškega centra NTZS na Otočcu končuje priprave na kvalifikacijski turnir v Beogradu za uvrstitev na evropsko prvenstvo, skupaj z njimi pa so od sredine prejšnjega